Vyhledávání


Kontakt

Petr Kočí

E-mail: bart9999@seznam.cz

Štítky

Nebyly nalezeny žádné štítky.

Štítky

Nebyly nalezeny žádné štítky.

Kniha návštěv

Datum: 20.09.2011

Vložil: Petr Kočí

Titulek: Důležité

Prosím vás všechny přejděte na Web https://www.horehledjosef.estranky.cz/
tato stránka se již používat nebude, jelikož jsou tu velice omezené služby

Datum: 08.06.2011

Vložil: JA

Titulek: narozeniny

Dnes by oslavil 49 narozeniny. !!!

Datum: 25.03.2011

Vložil: Honza Markovič

Titulek: Je to rok

Je to právě rok, co zemřel tento skvělý člověk. Vzpomeňme na něj modlitbou. On na nás jistě taky pamatuje. :-) honzam

Datum: 18.07.2010

Vložil: Petr Kočí

Titulek: důležité !

https://www.horehledjosef.estranky.cz/

zde jsou nové stránky !

Datum: 17.07.2010

Vložil: Petr Kočí

Titulek: :-)

Průměrný učitel vypráví. Dobrý učitel vysvětluje. Výborný učitel ukazuje. Nejlepší učitel inspiruje. Pan prezident byl nejlepši učitel !

Datum: 30.06.2010

Vložil: Jan Markovič

Titulek: Díky za video

Taky jsem o videích nevěděl, až jsem začal hledat, tak jsem je složitě, leč přec našel. Bohužel s Jožkou je pouze jedno. Prosím, další přidávat!!! Díky!! HonzaM

Datum: 27.06.2010

Vložil: Anna chmelařová

Titulek: Děkuju

Teprve po napsání příspěvků jsem si všimla těch videí.Jsou ůžasný a moc vám děkuji za celou stranku.Moc se vám povedla.

Datum: 27.06.2010

Vložil: Anna chmelařová

Titulek: Velká škoda

Za tu dobu co jsem napsala svůj poslední příspěvek tu jich moc nepřibylo.Na pana prezidenta ale jistě vspomínáme.Velká škoda je, že děti co naszoupí do 6. třídy ho asi moc dobře nebudou znát.Já ho sice znala krátkou dobu ale stále mi pomáhá tím že když mi je smutno nebo mám problém vzpomenu si na něj a udělá se mi líp.Moc se mi po něm stýská.Moc, moc, moc, moc a moc.
PS:Kluci, těch fotek by vážně mohlo být víc.

Datum: 22.06.2010

Vložil: Honza Markovič

Titulek: Další fotky

Je velká škoda, že ve fotogalerii na webu tak významného člověka, jakým Jožka bezesporu byl, je tak zoufale málo fotek, pročpak? Já bych jich tam čekal naopak desítky, vždyť jich s ním musí i stovky být! :-) Ba dokonce i krátkých videí, ne? Račte milí a vážení laskavě prohrabat své šuplíky a nastartujte skenery, ať u se tam hrnou! :-D Jinak to tu moc neožije... ;-) Dík! HonzaM

Datum: 10.06.2010

Vložil: Zdeňka

Titulek: nezapomněli jsme

Petr Kočí prosil, abychom na tento web psali pořád...,ale jak je vidět nejde žít pouze minulostí. Už celkem dlouho nepřibyl další příspěvek. Vím, že to neznamená, že jsme zapomněli. Ale spíše s ním nemáme nové zážitky. Zbývaly mu jen týdny života, ale on pořád vymýšlel co nového a dalšího by chtěl ve škole a pro školu (resp. vás děti) zbudovat. Věřím tomu že teď pracuje víc než mohl tady na zemi, má teď větší možnosti, v Bohu! Věřím tomu, že se za tu vaši školu přimlouvá,za všechny,kteří tam patří, a že vám všem pomáhá. Jožka měl v životě taky spoustu trápení, jako my, ale pořád se držel Boha ! A proto zvítězil, proto ho mají všichni rádi. Když Jožka hledal své povolání, jeden kněz mu řekl, ať vše svěří Panně Marii. A Jožka to udělal. Snažím se ho v tom napodobovat. Taky jsem mu svěřila do přímluv mou rodinu, takže se asi má co ohánět, aby vše stíhal. Klidně to udělejte taky a uvidíte, že smrtí , člověk nekončí, že v Bohu žije věčně.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>