Vyhledávání


Kontakt

Petr Kočí

E-mail: bart9999@seznam.cz

Štítky

Nebyly nalezeny žádné štítky.

Štítky

Nebyly nalezeny žádné štítky.

Kniha návštěv

Datum: 24.03.2010

Vložil: Petr Kočí

Titulek: vše co pro mě udělal !

Pan prezident byl vyjímečný člověk který se jen tak nevidí! Byl mi oporou v různých věcech! Občas sem kašlal na ty věci co mi říkal ! Ale až teď sem pochopil význam těch věcí! Naučil mě spoustu věcem! A nikdy nezapomenu jak jsem za ním o velikonocích přijel a pomohl jsem mu s kryty na světla! Mám ho pořád strašně moc rád! A chci říct že tu smrt si nezasloužil! Snažil se pro nás udělat první poslední! Nikdy na něj nezapomenu a ty užitečné rady budu předávat jednou svým dětem! Uměl mi vše vysvětlit tak abych to chápal! A za to si zaslouží úctu !!!


Petr Kočí

Datum: 24.03.2010

Vložil: Anna Skřivánková

Titulek: Nezapomenu

Nikdy bych na tak výborného člověka nezapomněla...on por mě znamelnal moc a bude mi strašně chybět...:)

Datum: 24.03.2010

Vložil: Jarka Odvárková

Titulek: Příklad pro nás všechny

Pan prezident neměl rád, když někdo říkal neumím, nezvládnu to, nenaučím se,....On sám byl příkladem toho, že když člověk chce,tak dokáže spoustu věcí. A já jsem moc ráda, že žáci a učitelé školy Nativity se od něho v tomto směru hodně naučili. Prosím, nezapomeňme na to :)

Datum: 24.03.2010

Vložil: Anna Skřivánková

Titulek: Poděkování

Pan prezident byl mi vždy velkou oporou, ale taky měl svá tajemství, která nechtěl nikomu říci...Měla jsem ho strašně moc ráda a nikdy nepřestanu...Doufám, že se s nim zase jednou setkám...Je to jedno kde, ale někde určitě...Budete mi chybět :-(

Datum: 24.03.2010

Vložil: Bára Nedvědová

Titulek: povaha

Pan prezident byl naprosto úžasný člověk,byl usměvavý vtipný a velmi inteligentní člověk.....byl osobnost.:-*

Datum: 23.03.2010

Vložil: Michal Bertl

Titulek: Poděkování

Chtěl bych mu poděkovat za to co pro nás všechno udělal.Jsem mu vděčný za založení školy Nativity, ve které jsem moc rád. Děkuji za jeho pomoc a dobré rady. Byl to pro mě vzor, na který nikdy nezapomenu. Vždy bude mít místo v mém srdci.
Děkuji Vám za vše pane Josefe Horehledi !!!!!!!!!


Michal Bertl

Datum: 05.02.2011

Vložil: Vaško Václav

Titulek: Re: Poděkování

Děkuji všem,kteří my pmáhali a pomáhají.

Datum: 23.03.2010

Vložil: Petr Kočí

Titulek: Měl pro mě velkou cenu a pořád má!

Měl jsem ho rád mám ho rád a pořád ho budu mít rád!! Naučil mě spoustu věcem který sem neznal !!! Uměl mi vše vysvětlit tal abych to pochopil!! Někdy sem si o něm myslel špatné věci ze vsteku!! Ale beru vše zpět nic z toho nebyla pravda co sem si myslel !! Dělal to jen pro moje dobro!! Nikdy na něj nezapomenu !! Smrt si nezasloužil !! A chci pokračovat v jeho stopách!!! Bral jsem ho jako svůj vzor!!

Petr Kočí

Datum: 23.03.2010

Vložil: Klára Engelhartová

Titulek: Rozloučení ,poděkování

Neznala jsem nikoho jiného kdo by byl takový jako on.Byl to moc dovrý čkolvěk.Chibí mi tu.ale věřím ,že se s ním znovu někdy setkám.

Datum: 23.03.2010

Vložil: josef paroha

Titulek: pocta

josef horehled byl dobrý člověk pomohl spouste lidem a i mne dokázal to co nikdo jiný stál si za svím a na čem si stál to udělal vždy bude mít místo v mém srdci zvláštní místo

<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>